BROWN 3026
BROWN 3026
BROWN 3026
BROWN 3026
BROWN 3026

BROWN 3026

Regular price Lek 2,500.00
Tax included.

  • Depilator per femra 3 ne 1 Brown
  • Largon qimet lehtesisht ne vetem pak minuta
  • E pershtatshme per cdo pjese te trupit
  • Punon me nje sistem prej 20 piskatoresh per te kapur edhe qimet me te imeta
  • Me 2 nivele shpejtesie
  • Ne paketim vjen se bashku me 3 koka, furcen e pastrimit dhe karikuesin