depilator me pe dsp

1,990 L

depilator me fije te markes DSP.
Heq lehtesisht edhe qimet me te shkurtra dhe eshte i pershtatshem per cdo lloj lekure.
E perdorueshme per ne pjese te trupit si fytyre, kembe, mjeker etj e cila heq qimet pa i prere ato.
Specifika:
Modeli: LD-9973
Tensioni 220V-240V
Fuqia: 7W 500mA
Ngjyra: blu vjollce
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

depilator me pe dsp

1,990 L

5 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.