Click Here

Sale!

Hekur PHILIPS GC4537/70

9,500 L

1105798 philips gc4537 70 azur gozolos vasalo 1105800 philips gc4537 70 azur gozolos vasalo 279622049 5608680949164311 5736512367607644165 n HK0917 1 image

HEKUR PHILIPS GC4537/70🔥

📌Specifikimet:

Presioni i avullit: 45 g/min
Marka: Philips
Fuqia (W): 2400
Lloji i pllakes se hekurosjes: SteamGlide
Funksion anti rrjedhje: Po
Funksion anti calc.: Po
Gjatesia e kordonit: 2 m

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Hekur PHILIPS GC4537/70

9,500 L

5 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.