Click Here

Sale!

camry cr 4069

3,990 L

Bëjeni dhe pijeni! Nuk ka nevojë të derdhni koktej ose smoothie në një enë tjetër, tani pija juaj do të përgatitet në një filxhan, të cilin mund ta merrni me vete në punë, në shkollë ose në ndonjë udhëtim tjetër. Blender personal CR 4069 është i dobishëm dhe i lehtë për t'u përdorur dhe mirëmbajtur, gjë që e bën atë një domosdoshmëri për ata që bëjnë një jetë aktive, të shëndetshme dhe vlerësojnë thjeshtësinë. Seti përfshin dy gota me volum të ndryshëm, zgjidhni atë që ju përshtatet më shumë. Kupat dhe kapakët mund t'i lani lehtësisht në makinë larëse enësh. Gëzuar!
2 shishe sportive 570 ml dhe 400 ml
Shishe sportive pa BPA
2 kapakë silikoni me grykë me grep
2 doreza që parandalojnë djegien dhe rrëshqitjen
Funksioni i shtypjes së akullit
4 tehe çeliku inox
Kupat dhe kapakët mund të lahen në enëlarëse
Fuqia: 500 W
Fuqia maksimale: 800 W
Ngjyra: jeshile
 
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

camry cr 4069

3,990 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.