Sale!

AIR FRYER

8,900 L

 • 🍟Fritezë Me Ajër
 • 🔸️ Përdor teknologjinë e ajrit dhe ju lejon të skuqni ushqimet tuaja të preferuara pa vaj.😲
 • 🔸️ Qarkullimi i shpejtë i ajrit të nxehtë ju lejon të skuqni një shumëllojshmëri ushqimesh të shijshme në një mënyrë të lehtë dhe të shpejtë.😄
 • 🔸️Per te gatuar patate,peshk,pule dhe jo vetem.
 • 🔸 ️Me kapacitet i bollshem prej 3.5 Litra
 • 🔸️ Me nivele te ndryshme temperature.
 • 🔸️ Timer gradimi deri ne 30 minuta
 • 🔸️ Nxehtesia maksimale 200 grade
 • 🔸️ Fuqi maksimale 1500 W, 
 • 🔸️ Pastrohet lehtesisht, sepse mund ta cmontoni pa veshtiresi.
 • 🔸️ Me nje dizajn te bukur me ngjyre te zeze dhe gri 
 • 🔸️ Garancia 12 Muaj
 • Porosit tani 👇 Tel / 069 42 70 864ose na kontaktoni në inbox.
 • Transporti brenda 24 / 48h ne te gjithe Shqiperine
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

AIR FRYER

8,900 L

32 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.