Click Here

Berese buke Adler

12,000 L

Adler AD 6019 ju jep mundësinë të bëni vetë bukën tuaj të freskët në vend që ta blini në dyqan. Nëse ju mungon shija e ‘bukës së vërtetë’ ose këmbëngulni ta bëni atë nga përbërës të cilësisë së lartë, mund ta pjekni rehat në shtëpi

Duke përdorur prodhuesin e bukës AD 6019 ju mund të zgjidhni midis 15 programeve të ndryshme të përgatitjes së brumit dhe procesit të pjekjes. Varet nga ju nëse doni të piqni një copë bukë, të bëni marmelatë të shijshme ose të fitoni bukë franceze të lehtë dhe të ajrosur – me AD 6019 çdo zgjedhje nuk do të jetë problem. Shijoni shijen e produkteve të pjekura të freskëta të cilat janë bërë nga përbërësit tuaj të preferuar dhe të familjes suaj!

📌Specifikimet

15 Programe
Përzierje e dyfishtë
Shportë pjekjeje e lëvizshme
Fuqia 850 W

Programet:
Bukë bazë
buke franceze
Bukë e zezë
Bukë e ëmbël
Bukë me gjalpë
Bukë pa gluten
Bukë me rritje të shpejtë
Brumë
Zierje
Brumë maja
Brumë makaronash
Kos
Pjekje

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Berese buke Adler

12,000 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.