Sale!

Berese buke DSP

10,900 L

Berese buke dSP

Mund te pergatise cdo lloj buke dhe brumi me ane te 18 programeve te saj.

Mund te zgjidhni nivele dhe forma te te ndryshme,duke e mbajtur buken te ngrohte deri ne nje ore.

Mjafton te hidhni ingredientet dhe ne fund perfitoni 1 buke ose embelsire shume te shijshme 😊

Me 1 vit garanci 👌

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

Berese buke DSP

10,900 L

12 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.