Berese buke Hausberg

8,900 L

  • Paisje per berjen e bukes Hausburg
  • Berese buke shume cilesore
  • 12 programe gatime
  • Ekran Led
  • Kapaciteti 900gr
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

Berese buke Hausberg

8,900 L

12 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.