Blender 2 ne 1 modeli KJ2002

2,990 L

 

  • Mund te shtrydhni fruta, perime te beni smothie apo milkshake te shijshme
  • Me kapacitet mbajtes 1.5 liter
  • Mund ta perdorni edhe per te miksuar ingridientet edhe me perberje mishi, supa te ndryshme apo ushqim per femiejt e vegjel
  • Fuqia 350W, materiali i thikave çelik ndersa pjesa e poshteme plastike
  • Nje aksesor i nevojshem me shume funksione ne kuzhinen tuaj
  • Kursen kohe para dhe mer produkte te shendetshme dhe plot vlera ushqimore
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

Blender 2 ne 1 modeli KJ2002

2,990 L

Out of stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.