Sale!

Blender Camry cr 4058

4,990 L

Dëshironi të përgatisni kokteje, smoothie, supa kremoze, salca të ndryshme, si dhe produkte të tjera të ngjashme?
Keni nevojë për një blender të fuqishëm që mund të përballojë edhe copëtimin e akullit?
Atëherë përzierësi Camry CR 4058 1500W do të jetë pajisja juaj e preferuar e kuzhinës.
Përzierësi është pajisur me një thikë të fortë prej çeliku inox me 4 fletë, e cila pret dhe përzien produkte të buta dhe të forta jashtëzakonisht mirë.
Kana 1,5 l është bërë prej qelqi të qëndrueshëm, kështu që të jesh i sigurt se do të zgjasë me vite.
Mund të përdorni 2 nivele të ndryshme të shpejtësisë, si dhe funksionin e pulsit i cili rrit përkohësisht shpejtësinë e rrotullimit të xhirove
2 nivele të shpejtësisë
Funksioni i pulsit
Gote qelqi e lehtë për t’u pastruar
Kapaciteti i enes: 1,5l
2 grupe tehesh prej çeliku inox

Mulli qelqi: 210ml

Kupë plastike matëse: 60ml
Mund të shtyp akullin
Pa BPA
20000rpm

Fuqia: 1500W

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

Blender Camry cr 4058

4,990 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.