Click Here

Blender dore ETA Twist

2,800 L

BLENDER DORE ETA TWIST

[ETA006090000]

Fuqia: 400 W
Niveli i zhurrmes: 81 DB
Nivel shpejtesie:1
Opsion:Turbo

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Blender dore ETA Twist

2,800 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.