Blender DSP 2ne 1 2053

3,990 L

  • Blender i pajisur me 2 gota 
  • 1 qelqi me kapacitet 600 ml 
  • 1 plastike me kapacitet 500 ml 
  • 4 thika inox
  • Buton puls
  • Fuqia 300 watt
  • Thyen akullin 
  • Shume i pershtatshem per smooth 
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Blender DSP 2ne 1 2053

3,990 L

19 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.