Click Here

Blender ETA

5,900 L

BLENDER ETA 210390000

Një blender dhe një shishe portative në një!🔥🔥
Ideale për përgatitjen e një shumëllojshmërie frutash të freskëta, pije fitnesi/proteinike, milkshakes, smoothie për ushqimin e sportistëve dhe personave në dieta të ndryshme ose me një mënyrë jetese të shëndetshme.
Blenderi është gjithashtu i përshtatshëm për grimcimin e akullit të cilin do ta vlerësoni veçanërisht në ditët e nxehta të verës kur bëni vetë pijen tuaj me akull të grimcuar ose kafenë me akull.

📌Specifikimet

Enë qelqi me kapacitet 1.0 litër
2 shishe sportive portative me kapacitet 0.6L dhe 0.3L
Shishja është bërë nga Tritan i rëndë (pa BPA) i cili nuk thith asnjë erë apo shije
Mbulesa termo prej neopreni për shishen 0.6L për të ruajtur temperaturën e pijeve tuaja
Kontrolli i pulsit me shtypjen e një butoni
Montim i lehtë dhe i shpejtë
Sipërfaqe e lehtë për t’u larë (shishja me kapak është e sigurt për larje enësh)
Motori me fuqi hyrëse 350 W
Rrotullimet maksimale: 19,000 RPM
Kabllo energjie 1.2 m me sistem kthimi prapa
Pesha e ulët 1.1 kg
Niveli i deklaruar i fuqisë së zërit 85dB(A) në 1pW
Parametrat teknikë:
Vëllimi i enës kryesore 1 l
Numri i shkallëve të shpejtësisë 1
Ndërprerës pulsi Po

🚚Dergesa ne te gjithe Shqiperine, porosit online tani.

Për çdo informacion ose porosi online na kontaktoni
në 📥 DM/📞Whatsapp ose tel 0694270864

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Blender ETA

5,900 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.