Blender imetec hb 920

2,990 L

Blender dore IMETEC

-170 WATT
-2 thika
-1 trup i vetem
-garanci 1 vit
-servis i garantuar edhe mbas garancise.
-pjese te garantuara ne cdo moment

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

Blender imetec hb 920

2,990 L

12 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.