Blender Imetec inox

6,490 L

  • Mikser profesional per te pergatitur kokteil me akull
  • Kapaciteti: 800 ml
  • Trupi prej metali
  • 2 nivele shpejtesie
  • Gota xhami cilesi e larte
  • Dimensione: 16,2 x 23,4 x 28,8 cm
  • Fuqi: 300 W

 

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Blender Imetec inox

6,490 L

6 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.