Blender imetec

6,490 L

  • Gota e mikserit eshte e provuar qe nuk gervishtet.
  • Kapaciteti 800 ml.
  • Aksesoret mund te lahen lehtesisht ne lavapjate.
  • Ka thika te posatshme per copetimin e akullit.
  • Ka dy shpejtesi perzierje.
  • Fuqia 300 W.
  • Gjatesia e kabullit 1m.

 

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Blender imetec

6,490 L

4 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.