Sale!

Blender Sokany so-6015

1,500 L

Blender Sokany so-6015✅✅

📌Specifikimet:

Pergatisni suprat kremoze, peltet per bebet, salcat, smoothi dhe gjithçka tjeter qe ju vjen ne mendje ne nje kohe rekord
Cilesia e pare
Me nje fuqi prej 500 Watt
Komplet metalik
2 nivele shpejtesie
D/C motorr i cili kursen energjine maksimalisht
Thika inoxi

📍Ndodhemi ne tregun Cam, Tirane
🚚Mundesojme dergesa ne te gjithe Shqiperine

Për çdo informacion ose porosi online na kontaktoni
në 📥 DM/📞Whatsapp ose tel 0694270864

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Blender Sokany so-6015

1,500 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.