DSP ca003-s01-gold

7,500 L

Set tenxheresh, modeli ca003-s01-gold, marka DSP.🔥

📌Specifikimet

Materiali jo ngjites
Numri i pjesëve: 3+3
Tavë që derdhet
(1) 20*10cm 2.6L me kapak
(2) 24*12.5cm 4.1L me kapak
(3) 28*13.5cm 7L me kapak

🚚Dergesa ne te gjithe Shqiperine, porosit online tani.

Për çdo informacion ose porosi online na kontaktoni
në 📥 DM/📞Whatsapp ose tel 0694270864

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

DSP ca003-s01-gold

7,500 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.