DSP CA005-S01-Purple

10,000 L

Set tenxheresh DSP CA005-S01-Purple🔥

📌Specifikimet

Materiali: guri jo ngjitës
Numri i pjesëve: 4+3

(1) 20*10cm 2.7L me kapak
(2) 24*11.5cm 4.4L me kapak
(3) 28*12.5cm 6.6L me kapak
Tavë e cekët që derdhet
(4) 28*7.5cm 3.9L pa kapak

🚚Dergesa ne te gjithe Shqiperine, porosit online tani.

Për çdo informacion ose porosi online na kontaktoni
në 📥 DM/📞Whatsapp ose tel 0694270864

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

DSP CA005-S01-Purple

10,000 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.