DSP cs003-S02

10,000 L

Set tenxheresh DSP, modeli cs003-S02🔥

📌Specifikimet

Materialet: Premium 304# S.S
Numri i pjesëve: 4+4
Tavë
(1) 18*10cm 2.6L me kapak
(2) 20*11.5cm 3.6L me kapak
(3) 24*14cm 6,3L me kapak
(4) 26*15cm 8,0L me kapak
Shkalla matëse: Po
Pastrimi: I sigurt në lavastovilje

🚚Dergesa ne te gjithe Shqiperine, porosit online tani.

Për çdo informacion ose porosi online na kontaktoni
në 📥 DM/📞Whatsapp ose tel 0694270864

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

DSP cs003-S02

10,000 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.