Ekspres Raf R.104W

11,500 L

Ekspres Raf

📌 Detajet

Fuqia: 850 W
Tensioni: 220-240V
Kapaciteti: 3 – 5 gota
Pastrohet lehte
Materiali: Plastike
Kapaciteti i rezervuarit të ujit: 1.2-1.8L
Madhësia e produktit: 35 * 28 * 21 cm

📍Ndodhemi ne tregun Çam, Tirane
🚚 Mundesojme dergesa ne te gjithe Shqiperine

Per cdo informacion ose porosi online na kontaktoni ne
📥/📞 Whatsapp ose tel 0694270864

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Ekspres Raf R.104W

11,500 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.