Express Mesko

9,990 L

 • 🤔Mund ta imagjinoni një ditë pa një filxhan kafe ?
 • Keni nevojë për kafeinë për të punuar në mënyrë efektive gjatë ditës? 😳
 • Ju nuk keni kohë për të përgatitur kafe në mëngjes dhe nuk ju pëlqen ekspresi ne bare ? 😊
 • 💁‍♀️Kemi një produkt ideal për dashamirët e vërtetë të kafesë!
 • 💥Makina Espresso MESKO MS 4409 💥është një pajisje profesionale për të gjithë .
 • 👉Përveç që është i lehtë në përdorim dhe nuk kërkon njohuri të specializuara për te bere nje kafe, ajo gjithashtu duket bukur në banakun e kuzhinës.
 • 👉Pompë presioni me performancë të lartë 15 bar
 • 👉Aftësia për të përgatitur ekspres ose kapuçino.
 • 👉Zierja e ujit dhe avullit të gjeneruar në disa sekonda.
 • 👉Rezervuari uji 1.5L.
 • 👉Kapaciteti i kazanit maksimal: 150 ml.
 • 👉Butoni me llamba treguese: Furnizimi me energji elektrike, kafe dhe Avulli.
 • 👉Tabaka e pikueshme e lëvizshme.
 • 👉Kontrolli i avullit.
 • 👉Kaldaja e aluminit.
 • 👉Dizajn modern.
 • 👉Fuqia maksimale 850W
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Express Mesko

9,990 L

10 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.