Sale!

Express sinbo

8,500 L

 

 • Presioni- 15 bar
 • Kapaciteti 1.6 lit
 • Fuqia 1000 watt
 • Perdoret me kafe te hapur.
 • Kostoja me e lire e kafes duke perdorur kafe te hapur per ekspres.
 • Kafe me shkume super cilesore
 • Super i thjeshte ne perdorim
 • Beni
 1. kafe ekspres
 2. kafe me qumesht
 3. shkume qumeshti
 4. kapucino
 5. kakao
 6. salep
 7. dhe cdo pije te nxehte 
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Express sinbo

8,500 L

5 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.