Express sonifer 3528

9,990 L

 

🔴Super #Ekspresi qe do te deshironit te gjithe
📌I vetmi me kafe te hapur, dhe cilesine e jashtezakonshme qe ofron.
📌850 watt
📌15 bar
📌pesha 3.2 kg
📌 kapaciteti ujit 1.6 litra
📌kordoni 1 meter

Super i thjeshte ne perdorim
👌Beni:
📌kafe ekspres
📌kafe me qumesht
📌shkume qumeshti
📌kapucino
📌kakao
📌salep
-dhe cdo pije te nxehte

 

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Express sonifer 3528

9,990 L

Out of stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.