Express sonifer 3539

12,000 L

Ekspres Kafe 3 në 1 SONIFER
Bejeni kafen vete ne shtepi per te rritur cilesine dhe sigurin e kafes qe ju pini!

Ekspresi me i ri i cili perdoret me 3 lloje kafesh

1. Me kafe te hapur te bluar per ekspres
2. Me kapsula Dolce Gusto
3. Me kapsula Nespreso

Teper i thjeshte ne perdorim
Nxehet per 3 minuta

Super i pershtatshem per shtepi, zyra, klinika, hotele, show roome

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

Express sonifer 3539

12,000 L

Out of stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.