Friteze DSP KB-2002

3,990 L

  • Friteze shume cilesore e markes DSP, per te skuqur patate apo ushqime te tjera.
  • Pastrohet lehtesisht, dhe ka material qe nuk ngjit.
  • Me nje dizajn elegant me ngjyre te  bardhene forme katrore.
  • Hapje e menjehershme permes nje butoni ne pjesen e perparme.
  • Me 4 nivele te ndryshme temperature.
  • Me kapacitet 1.5 L.
  • Fuqia: 1400 W
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Friteze DSP KB-2002

3,990 L

12 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.