Click Here

Friteze Mesko MS 4908

7,600 L

Friteze Mesko MS 4908

Specifikimet:

Modeli: Ms 4908
Fuqia: 1800 W
Kapaciteti i enes: 2.5 L
Temperatura Max: 190ºC
Programe: 6
Veshja e enes: Jo ngjitës
Depozita e Vajit: E levizshme

Shiko dhe:

Friteze Camry CR 4909

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Friteze Mesko MS 4908

7,600 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.