Click Here

Friteze RUSSELL HOBBS

8,500 L

FRITEZE Rusell Hobbs

Specifikimet:

Modeli: 19773-56/RH
Fuqia: 1800 W
Kapaciteti i vajit: 3,2 lt
Temperatura: 160 ° C – 190 °

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Friteze RUSSELL HOBBS

8,500 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.