Sale!

Fshese fuego sl160

5,990 L

  • Fshese me super kualitet e cila nuk ka nevoje per te qese extra .Mjafton te lani kontenitorin dhe do jete serisht e gatshme per pune .
  • ✅Fuqia e motorit: 2000 W
  • ✅Lloji i filtrimit: Multiciklonik
  • ✅Lloji i depozites së pluhurit: Me gote
  • ✅Kapaciteti i pluhurit: 2.5 L
  • ✅Gjatesia e kabllit: 5 m
  • ✅Ngjyra: E bardhe
  • ✅Garancia: 1 Vit
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

Fshese fuego sl160

5,990 L

Out of stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.