Sale!

Fshese korenti Dirty Devil

7,990 L

  • Me fuqi 2200W
  • Me depozite me kapacitet 2 litra
  • Fshin ne zonat me te veshtira te shtepise tuaj
  • Ngjyre e zeze me te kuqe 
  • dizenjo shume ergonomike
  • Nuk ben zhurme
  • Shume efektive ne pastrim
  • Kabull me zgjatim deri ne 7.5m
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

Fshese korenti Dirty Devil

7,990 L

4 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.