Sale!

Fshese Korenti e markes Fantom

9,900 L

 • Depozite plastike e cila punon me uje
 • Kapaciteti i ujit 7-9 litra
 • Ndersa kapaciteti i grumbullimit te papastertive 15 litra
 • Zbrazje të shpejtë dhe të lehtë e depozites plastike
 • Me fuqi normale 1400 W dhe max 2200 W
 • Me sistem shume te mire per thithjen e papastertive edhe ne zonat me te veshtira per tu arritur
 • Ngjyre e kuqe forme cilindrike
 • Rrota te medha te zeza per prakticitet ne levizje.
 • Me furçë per parket
 • Kabell me gjatesi 5 m
 • Mund te perdoret ne tapete dhe siperfaqe te ndryshme
 • Redukton alergjite ne ambjent.
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

Fshese Korenti e markes Fantom

9,900 L

12 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.