Sale!

Fshese Korenti ETA AMBITO

6,990 L

🌪Me ETA Ambito nuk do te mendoni me per nderrimin e qeses pasi ajo vjen me gote palstike me
🌪kapacitet 1.5 litra ku ruhen te gjitha papastertite e kapura. Kabull 8m eshte perfekt pasi ben qe te pastroni
lirshem ne amjentet tuaja te shtepise. 🌪Doreza ne forme ergonomike me rregullimin e integruar te thithjes anesore
te ajrit garanton pastrim me te rehatshem.
🌪Filter cilesor HEPA nr. 12 dhe ECO me fuqi 700 W kursen energji dhe siguron efikasitet te larte te fsheses.
🌪Keto jane disa nga shume perparesite e pastruesit te shkelqyeshem Ambito.
🌪Pastruesi i vakumit Ambito mund te ruhet ne 2 pozicione – vertikale dhe horizontale.
🌪Rrotat rrotulluese 360 ​​° siguron levizje te lehte ne te gjitha drejtimet.
Filtrim gati perfekt per shkak te Filtrit cilesor HEPA nr. 12 kap edhe mikro grimcat me te vogla.
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

Fshese Korenti ETA AMBITO

6,990 L

10 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.