Click Here

Fshese korenti Fantom Magic P 3000

6,000 L

Fshese korenti fantom magic p 3000.

Me dizajnin e tij superior që kombinon 5 veçori të ndryshme, MAGIC P 3000 ofron pastrim të lehtë edhe në zonat më të vështira falë trupit të rregullueshëm dhe aparatit të pasur. Koka e fshirësit me rrotullim 360° dhe fuqia e lartë e thithjes ndihmojnë që pastrimi të jetë i shpejtë. Siguron shkarkim të lehtë pa prekur pluhurin me një buton të vetëm.

📌Specifikimet

Nuk ka filtër hepa
Fuqia e motorit (vat) 500
Niveli i zërit (dB) 42
Pa rezervuar uji
Vëllimi i pluhurit (L) 1
Ngjyra e produktit e kuqe

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Fshese korenti Fantom Magic P 3000

6,000 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.