Click Here

Fshese korenti Fantom Robotix CC-6300

17,000 L

Robot për pastrimin e tapeteve Fantom Robotix CC-6300 me filtër uji dhe fuqi 2400 watt.

4 veçori në 1
Pastrimi i filtrit të ujit
Fshesë me korrent të lagësht
Pastrimi i qeseve të pluhurit
Shampo e tapetit matic

Ideale për pacientët me astmë, familjet me fëmijë dhe ata që kanë kafshë shtëpiake.

📌Specifikimet

Ofron higjienë 100%.
Tub teleskopik metalik
Aparat për larjen e tapeteve, divaneve dhe dyshemeve të forta
6 litra ujë të pastër, 9 litra ujë të ndotur dhe 15 litra kapacitet bojleri
Rrotat rrotulluese 360 ​​gradë
Dorezë ergonomike
Trup fshirëse i krehur
Fshirëse qoshe të skajeve
Fshirës për tapiceri sediljeje

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Fshese korenti Fantom Robotix CC-6300

17,000 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.