Fshese me korent DSP KD2007

7,990 L

  • Nje fshese me korent shume cilesore e markes DSP, e cila punon ne siperfaqe te thate e te lagesht.
  • Kursen energji dhe eshte shume praktike ne perdorim. 
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

Fshese me korent DSP KD2007

7,990 L

1 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.