Fshese me korent e markes Fuego modeli XD3811A

4,490 L

  • Fshese me korent e markes Fuego modeli XD3811A
  • Per pastertine e shtepise tuaj pa shume mundim
  • Kapaciteti mbajtes i depozites 2 Litra
  • Fuqia e fsheses 2000W. Niveli i zhurmës 80dB
  • Funksion mbledhje kordoni. Ngjyra blu me te zeze
  • Gjatesia e kordonit 5 metra qe ju lejon levizsshmeri te lire
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

Fshese me korent e markes Fuego modeli XD3811A

4,490 L

12 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.