Sale!

Fshese me korent Fuego modeli XD4514Q

4,990 L

  • Me depozite qese qe ka kapacitet mbajtes 2 litra
  • Fuqia e motorrit 2000W ndersa fuqia thithese 250W
  • Me filter te tipit Hepa dhe gjatesi kordoni 5 metra me funksion mbledhje 
  • Nuk ben shume zhurme, niveli maksimal i saj eshte 80dBa
  • Fshesa është një paisje gjerësisht e perdorur, me format specifike bën të mundur pastrimin (pavarësisht nga pozicioni dhe materiali).
  • Eshtë e përshtatur për ambiente dhe hapesira ku është ei vështirë depertimi.
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

Fshese me korent Fuego modeli XD4514Q

4,990 L

12 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.