Sale!

Fshese me larje Arnica hydra rain

25,000 L

 

Fshese korenti me larje dhe vacum – ARNICA
Thith dhe pastron maksimalisht edhe siperfaqet me te veshtira per tu arritur.
Me fuqi prej 2400 watt thith dhe eleminon cdo mbeturine deri tek grimcat me te imta te pluhurit.
Funksionon me teknologjine e filtrimit te ujit plus e pajisur me filter hepa .
Ideale per alergjiket ndaj pluhurt, sepse cdo grimce mbeturine dhe pluhuri perfundon ne depoziten e ujit dhe nuk ka hapesire per nje qese jo higjenike dhe te demshme per shendetin e njeriut.
Sistemi i saj me uje, nuk ndot ajrin dhe i jep shtepise suaj pasterti dhe freski.
Pastron cdo lloj siperfaqeje, qe nga tapetet, parketi deri tek pllakat, pa i gervishtur dhe demtuar ato.
siguron nje ambient te shendetshem per ju dhe femijet tuaj.
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

Fshese me larje Arnica hydra rain

25,000 L

5 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.