Girese DSP

2,590 L

  • Grirese e markes DSP modeli KM400 
  • Me kapacitet mbajtes 1.5 liter.
  • Fuqia e grirjes 350W, material qelqi
  • E pajisur me 4 thika 
  • Per pergatitje te shendetshme per bebat tuaja, salca makaronash apo smoothie
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

Girese DSP

2,590 L

16 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.