Grirese DSP KM4004

2,490 L

  • Grirese DSP KM4004
  • Grirese perimesh e markes DSP shume cilesore
  • me ene qelqi 
  • me 2 thika te mprehta inoksi, per te pregatitur ushqime te shijshme dhe plot vitamina.
  • E thjeshte per tu perdorur dhe pastruar.
  • Kapacitet mbajtes: 1 liter
  • Fuqia: 400W
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

Grirese DSP KM4004

2,490 L

12 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.