Click Here

Grirese Mishi ADLER AD 4808

5,500 L

📌Specifikimet:

Fuqia : 1500 W
Aksesor per mbushjen e Sallamit
Disqe per forma: 3
Depozite mbajtese mishi: Po
Materiali thikave: Celik inoks
Materiali i Paisjes: I kromuar

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Grirese Mishi ADLER AD 4808

5,500 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.