Grirese Russell Hobbs

4,490 L

  • Pajisja vjen e pajisur me një tas të qëndrueshme qelqi dhe kapak për ruajtjen e lehtë.
  • Fuqia 380 Watts
  • 1 litër tas me kapacitet të ushqimit 500ml
  • Garancia 1 vit
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

Grirese Russell Hobbs

4,490 L

2 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.