Grirese sokany bl 7004

3,490 L

  • me 4 thika inoxi,
  • me kapacitet 1.5 litra
  • Kontenitor qelqi shume higjenik dhe lehtesisht i lashem 
  • Boshti metalik e ben me rezistente kete grirese 
  • 300W fuqi
  • 2 nivele shpejtesie
  • grirje per fruta, perime, fara te ndryshme

 

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

Grirese sokany bl 7004

3,490 L

16 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.