Grirese ViVAX

2,490 L

  • Grirese elektrike multifunksionale 
  • 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿ViVAX🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿🏴󠁧󠁢
  • GARANCI_1_VIT
  • GRIN -mish🥩
  • -zarzavate🍅
  • -fruta🍏
  • -ushqim per bebe🍲
  • Kapaciteti 800ML,
  • Fuqia 250W,
  • Thika inoksi
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

Grirese ViVAX

2,490 L

12 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.