Click Here

Sale!

HEKUR BEKO SIM 3122 T

4,800 L

61mnVm32WrL. AC SL1500 71olKZrwKL. AC SL1500 81PTaVEvgjL. AC SL1500 8814923200 LO1 20200213 102507 downloadHEKUR BEKO SIM 3122 T🔥

📌Specifikimet:

Fuqia (W): 2200
Lloji i pllakes se hekurosjes: Qeramik
Funksion anti rrjedhje: Po
Funksion anti calc.: Po
Kapaciteti i depozites: 240 ml
Aksesore te ndryshem: Jo
Presioni i avullit: 25 g / min
Funksion vetepastrues: Po

📍Ndodhemi ne tregun Cam, Tirane
🚚Mundesojme dergesa ne te gjithe Shqiperine

Për çdo informacion ose porosi online na kontaktoni
në 📥 DM/📞Whatsapp ose tel 0694270864

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

HEKUR BEKO SIM 3122 T

4,800 L

5 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.