Hekur Fuego modeli KY-243

2,990 L

  • Hekur Fuego modeli  KY-243
  • Pllaka qeramike te cilat nuk ngjisin
  • Avull automatik ,i fuqishem dhe hekurosje vertikale 
  • Me funskion vete-pastrimi dhe nxjerrje uji ne forme spray 
  • Kapaciteti i rezervuarit te ujit 340 ml
  • Rezervuari i ujit eshte transparent, ne kete menyre, ju kontrolloni sasine e ujit
  • Me fuqi 2600 W 
  • Produkt origjinal 
  • garanci 1 vit
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Hekur Fuego modeli KY-243

2,990 L

60 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.