Sale!

Hekur me avull Lexical LSR-1202

9,000 L

Hekur me avull Lexical

📌 Detajet:

Kapaciteti: 3200 ml
Rezervuar uji i levizsshem
Kembe kunder rreshqitjes
4 nivele per avullin
Koha e ngrohjes: 40 sekonda
Pastrohet lehte

📍Ndodhemi ne tregun Çam, Tirane
🚚 Mundesojme dergesa ne te gjithe Shqiperine

Per cdo informacion ose porosi online na kontaktoni
ne📥/📞 Whatsapp ose tel 0694270864

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Hekur me avull Lexical LSR-1202

9,000 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.