Hekur Rrobash Imetec Z3 3900

9,000 L

Hekur rrobash Imetec Z3 3900

📌Specifikimet

Fuqia: 2400 W
Kapaciteti Depozit: 300ml
Materiali Pllakes: Qeramike
Gjatësia e kabllit: 1.9 m
Fuqia e avullit: 170 g/min
Sensor per njohjen dhe rrobet
Pllake qeramike
4x mbrojtje ndaj kalkareve

Shiko dhe:
Makine qethje VGR V-061
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Hekur Rrobash Imetec Z3 3900

9,000 L

10 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.