Click Here

Kafe filter Adler AD 4407

3,400 L

Kafe filter Adler AD 4407

📌Specifikimet

Ideal per pergatitjen e shpejte te kafese suaj ne mengjes apo cdo kohe, me ibrik qelqi me doreze ergonimike
Kapacitet: 0,7 L
Pajisur edhe me rezervuar uji me nivel që ju ndihmon të përgatisni saktësisht sa kafe që dëshironi
Filtri i tij i largueshëm i përhershëm mund të hiqet nga pajisja dhe pastrohet shpejt dhe lehtë
Mbrojtje nga mbinxehja
Fuqia: 550 W

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0
Kafe filter Adler AD 4407

Kafe filter Adler AD 4407

3,400 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.