Sale!

kemei shaver km 2026

2,490 L

PER NJE PASTRIM PERFEKT PER FLOKET APO MJEKREN
E VLEFSHME PER PERDORIM PROFESIONAL
PROJEKTUAR PER TE OFRUAR NJE PERFORMANCE SUPER TE LARTE
KY MODEL SIGURON NJE RROJE PRECIZE DHE NJE ESTITKE SHUME TERHEQESE
PLLAKE ME VESHJE ARI E CILA NUK LEJON ASNJE LLOJ ACARIMI EDHE NE LEKUREN ME TE NDJESHME
EKRAN LED ME TREGUES PER NIVELIN E BATERISE DHE XHIROT E MAKINES
PAKETIMI PERMBAN EDHE CANTEN E VET
ME BATERI LITHIUM
DERI NE 90 MINUTA KARIKIM
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

kemei shaver km 2026

2,490 L

300 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.